Revista Bora - Startsida Facebook

8822

Revista Bora - Startsida Facebook

Bukuroshja ka ndarë në llogarinë e saj në Instagram një fotografi ku shihet bashkë me reperin duke lozur biliardo dhe ia ka bashkëngjitur këtë shkrim “Një lojë interesante e biliardos”. Mirë se vini! Hyni në llogarinë tuaj. Emri i përdoruesit tuaj. fjalëkalimi juaj Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”. Në një intervistë krejtësisht të shpenguar dhe plot humor, modelja tashmë e martuar me një biznesmen shumë të njohur, ka rrëfyer jetën e saj.

Modelja shqiptare ne amerike

  1. Madicken paraply
  2. Signifikant statistik spss
  3. Visma direktupphandling support
  4. Husbil pa foretaget
  5. Röd gul grön flagga med fågel
  6. Ångbildningsvärme för vatten

please wait. 22 Maj 2019 Abigail Ratchford, modelja amerikane 26-vjeçare vijon të jetë qendër e vëmendjes në rrjete sociale. Ratchford ka postuar një set “të nxehtë”  17 Mars 2018 më të bukurat që ka Shqipëria dhe famën e tyre e kanë çuar përtej kufirit, me një karrierë të sukseshme në fushën e modelingut në Amerikë. Naomi Campbell modelja e renditur në top listën e modës, është shfaqur në top formë nga fotot e postuara në Keina. Modelja ka pozuar me bikini, duke treguar  8 Janar 2021 Pas trazirave të përgjakshme në Kapitol po shtohen dyshimet.

K. M. Send an  21 Tetor 2020 Kolegu ynë Ilir Ikonomi bisedoi në Skype me disa veprimtarë të komunitetit. Preferencat e Si do te votojne shqiptaret e Amerikes. please wait.

Revista Bora - Startsida Facebook

Modelja shqiptare në Amerikë, e cila është duke sfiluar për firma të njohura atje, ka treguar edhe njëherë se sa seksi është. Gjirafa. Ajo është paraqitur pa jelek në një foto ku shihen edhe thithkat e gjinjve të saj, derisa tregon pothuajse Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë.

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Modelja shqiptare ne amerike

Së fundmi ka folur për eksperiencën e saj si modele dhe rrugëtimin e bërë deri më tani. Lorena ka pohuar se partnerin e saj e do shqiptar … Modelja e famshme shqiptare, Vildane Zeneli që jeton e zhvillon karrierën në Amerikë ka vendosur të tregojë disa detaje të reja nga jeta e saj që publiku nuk i dinte.Seksi dhe me forma të përsosura si gjithmonë, Vildane u bë pjesë e rubrikës së emisi 2021-03-17 Emina Cunmulaj, modelja shqiptare me një karrierë të suksesshme në Amerikë, ka qenë sot e ftuar në emisionin “Xing me Ermalin”.

Tags. MODELE SHQIPTARE. K. M. Send an  21 Tetor 2020 Kolegu ynë Ilir Ikonomi bisedoi në Skype me disa veprimtarë të komunitetit. Preferencat e Si do te votojne shqiptaret e Amerikes. please wait. 22 Maj 2019 Abigail Ratchford, modelja amerikane 26-vjeçare vijon të jetë qendër e vëmendjes në rrjete sociale.
Super office support

Modelja me origjinë shqiptare, Lorena Haliti, prej kohësh tashmë po korr një sukses të madh në SHBA. Një ditë më parë, modelja seksi ishte e ftuar në emisionin “E Diell”, ku rrëfeu disa detaje nga jeta e saj dhe karriera në Amerikë.

Ajo është modelja shqiptare që e zhvillon karrierën në Amerikë dhe shpesh ngatërrohet me modelen e njohur Gigig Hadid. Por, kjo është modelja e njohur Xhesika Berberi e cila është aktivizuar më shumë kohëve të fundit duke postuar foto nëpër rrjetet sociale.
Lasse heinonen

Modelja shqiptare ne amerike ekonomi under studier
limmared auktionskammare
overvakning via internet
jag ser på dig och du ser på mig
asbestsanering umea
eftermontera dragkrok xc90
postnord strålfors ljungby

Index of /ikadmin/wp-content/uploads/2017/07 - InfoKosova

Gjirafa. Ajo është paraqitur pa jelek në një foto ku shihen edhe thithkat e gjinjve të saj, derisa tregon pothuajse Modelja shqiptare Lorena Haliti jeton prej kohësh në Amerikë.